MENU
+905539225252
Pts - Cts: 09:00 - 18:30

Teslimat & İade

Teslimat Bilgisi :
Siparişiniz Saat 12:00 a kadar verilen siparişleriniz aynı gün Yurtiçi Kargo ve  Mng Kargo ya veriir. Kapıda Ödemeli siparişiniz ise 2 İş günü içerisinde Kargoya teslim edilecektir. Hafta sonları ve resmi tatil süresince kargolama yapılmamaktadır. Sipariş gönderim aşamalarını Hesabım bölümündeki siparişlerim kısmından takip edebilirsiniz.

Sipariş İptal Taleplerinizi İçin :
Siparişiniz Hazırlık aşamasında ise Eğer ürününüz henüz Kargo yetkililerine teslim edilmediyse  05539225252 nolu  müşteri hizmetlerimize Whatsapp ve Telegram üzerinden ulaşarak  bildirebilirsiniz. Siparişiniz gün içerisinde iptal edilecektir.

Ücret İade Süreci :
İade ürününüz Tuğra Hediye  yetkilileri tarafından incelenerek, iade şartlara uygun olup olmadığı araştırılacaktır. İade prosedürlerine uygun olan ürünlerin iadesi onaylanacak, ürün ücreti 10 iş günü içerisinde bankanıza yatırılacaktır. Bu ücretin hesabınıza yansıması banka prosedürleri gereği 7-15 iş gününü bulabilmektedir.

• Ürün(ler) orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollanmalıdır.

• Ürünün satış faturasını mutlaka göndermeniz gerekmektedir.

• Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dâhil edilmeden, İç giyim ve mayoda üst grup kullanılmamış olmak kaydıyla faturadaki tutar üzerinden değiştirme veya iade yapılmaktadır.
• İç giyim alt çamaşırlarda, silikon sütyenlerde ve korselerde hijyen dolayısıyla değiştirme yapılmamaktadır.

• Müşteri, ürünün kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

İade, Değişim Adresi :
Açık Adres : Tuğra Hediye Yeni Mahalle Bağlar Caddesi No 10: Çayırova / Kocaeli 05539225252

Whatsapp

Destek Taleplerinizi Bekliyoruz.

whatsapp-logo
Whatsapp